Osztályok és osztályfőnökök

nappali tagozat

9. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
AJKP 0. évfolyam Faragó Boglárka Arany János Kollégiumi Program előkészítő évfolyama (szakgimnázium, székhely)
1/9 H Lukács Gábor Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
1/9 AK Cserniczky Szabolcs Asztalos – Kőműves (szakközépiskola, székhely)
1/9 E Szilák Boglárka Eladó (szakközépiskola, székhely)
1/9 F Katona Tiborné Fogadós (szakközépiskola, székhely) – új képzés
1/9 SZ Tóth Péter Szakács (szakközépiskola, telephely)
1/9 Cu-Pi Fiedler Lászlóné Cukrász – Pincér (szakközépiskola, telephely)

10. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
10 A Huják István Vendéglátóipar – Gépészet ágazat (szakgimnázium, székhely)
2/10 HV Kalász Sándor Hegesztő – Vendéglátó eladó (szakközépiskola, székhely)
2/10 AKE Gyárfásné Czimrák Einkő Asztalos – Kőműves és hidegburkoló – Eladó (szakközépiskola, székhely)
2/10 SZ Kossuthné Németh Éva Szakács (szakközépiskola, telephely)
2/10 Cu-Pi Barta Gábor Cukrász – Pincér (szakközépiskola, telephely)

11. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
3/11 H Béri László Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
3/11 EV Kiss Éva Eladó – Vendéglátó eladó (szakközépiskola, székhely)
3/11 FV Mutina Vilmos Festő, mázoló, tapétázó – Villanyszerelő (szakközépiskola, székhely)
3/11 Cu-SZ Kupai Gyuláné Cukrász – Szakács (szakközépiskola, telephely)

12. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
12 C Fazekas Eszter Vendéglátás (ágazati szakközépiskola 12. évfolyam) – Szakiskolások Középiskolája (13. évfolyam), székhely

13. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
2/14-GT (1/13 GT csoport) Alabán Péter Gépgyártástechnológiai technikus (érettségi utáni szakképzés, szakgimnázium, székhely)

14. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
2/14-GT (2/14 GT csoport) Alabán Péter Gépgyártástechnológiai technikus (érettségi utáni szakképzés, szakgimnázium, székhely)

15. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
2/14-GT (1/15 CNC csoport) Alabán Péter CNC-gépkezelő (szakképesítés-ráépülés, szakközépiskola, székhely)

SZH/1 évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
SZH/1 Rinyu Gáborné Szakképzési Hídprogram (A variáns, vendéglátó eladó rész-szakképesítés, székhely)

SZH/2 évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
SZH/2 Széphalmi Erika Szakképzési Hídprogram (B variáns, élelmiszer-, vegyiáru eladó rész-szakképesítés, székhely)

Osztályok és osztályfőnökök

Felnőttoktatás (esti rendszerű)

11. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
E/H/11 Simon József Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
1/11 FCu Kellerné Göcző Marianna Cukrász – Szakács (szakközépiskola, telephely)
1/11 FSzak Tóth Tibor Szakács (szakközépiskola, telephely)

12. évfolyam

osztályok osztályfőnök egyéb információ
E/H/12 Bozó Ferenc Hegesztő (szakközépiskola, székhely)
2/12 FCu-SZ Bera Tamás Cukrász – Szakács (szakközépiskola, telephely)